Aláírásgyűjtés Szentendrén

  • Maholányi Pál
  • Hadházy Ákos

Az Európai Ügyészséghez való csatlakozás miatt indított aláírásgyűjtést Hadházy Ákos országgyűlési képviselő. Szentendrén a kihelyezett standon bárki aláírhatta az ívet. Jó lenne, ha összegyűlne az egy millió aláírás és kikényszeríthető lenne, hogy a többi tagállamhoz hasonlóan Magyarország is csatlakozzon. Amelyik országnak nincs félnivalója bátran csatlakozhat az EU-s pénzek elköltésével kapcsolatos vizsgálatok ügyészségéhez. Nem ők fognak ítélkezni, csak feltárják és bizonyítják a visszaéléseket és ez pont elég.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .